Stowarzyszenie  Pomocy Dzieciom Nieuleczalnie Chorym i Osobom Niepełnosprawnym

ENDRIU OSA Zielona Góra

Dnia 01.01.2018 Przejęło nas ENDRIU ADVENTURE GRUPA ENDRIU OSA ZIELONA GÓRA z siedzibą przy aleji Niepodległości 22

w Zielonej Górze

Z dniem 31.12.2017 zakańczamy współpracę z Integracyjnym Klubem Sportowym Jeźdźcy z Mikołowa , Stowarzyszeniem Sportu Osób Niepełnosprawnych „SSON” w Raciborzu oraz Drużyny Rugby na wózkach Strangers Zielona Góra: i nigdy już nie podejmę następnej.

Stowarzyszenie formalnie powstało 1 października 2014r., jednak prace nad jego stworzeniem rozpoczęły się 6 maja 2011r.

Oficjalna nazwa brzmi:

Ogólnie rzecz biorąc działania Stowarzyszenia mają na celu niesienie pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, które potrzebują specjalistycznej opieki oraz ogromnej dawki czułości. W pracę naszego Stowarzyszenia są zaangażowani wolontariusze, którzy chcą pomóc zmienić świat na lepsze. Na świat, gdzie nie będzie miejsca na ludzką krzywdę.

Dzięki uprzejmości Pana Prezesa Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 koła nr.5 w Zielonej Górze mgr. Mieszka Kamińskiego, możemy spotykać się w siedzibie koła przy Al. Niepodległości 22 w Zielonej Górze na przeciw Galerii BWA.

Dziękujemy Panu Mieszkowi za okazane serce.

Dzięki połączeniu Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Nieuleczalnie Chorym oraz Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ENDRIU OSA Zielona Góra powstało jedno

"Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Nieuleczalnie Chorym i Osobom Niepełnosprawnym ENDRIU OSA Zielona Góra."